Kurzy ve Frídě v květnu

Květen ve Frídě přináší 5 parádních workshopů

 

  • Mašle a mašličky - První květnový kurz bude pondělí 6.5. a začínáme v 16h. Budeme mít pro Vás nachystané jehly, nitě a stuhy. Ušijeme jednoduché i dvojité mašličky, dáme je na sponku i gumičku. Pro ty, kdo jednoduché mašle už umí, dejte nám to při přihlašování vědět a připravíme pro Vás pokročilejší program. Určitě se mrkněte na více informací zde

 16

 

  • Shamballa náramky 13.5. v 16h začínáme s kurzem, kde vás naučíme uzlíkovat náramky. Kamínky, nebo korálky a barvu provázku si vyberete podle svého oka a pustíme se do toho. Pokud už máte jeden kurz za sebou a chcete se naučit složitější uzlíky, dejte nám to při přihlašování vědět. Určitě se mrkněte na více informací zde.

 1

 

  • Výroba vlastní bižuterie - Ve středu 15. května v 16h nás čeká krásný kurz, kde se naučíte pracovat s kleštičkami, nýtky a dalšími bižuterními komponenty. Naučíte se vyrobit si náušnice, náhrdelník i náramek se zapínáním. Pro bližší informace klikněte zde.

 11

 

  • Dětská vlasová bižuterie - Předposlední středu v květnu 22.5. se v 16h budeme těšit na děti už od 5 let a budeme s nimi vyrábět čelenku, sponky, gumičku nebo co budou chtít a co jim rodiče dovolí. Výběr barev a komponentů necháme na dětech a s výrobou už budeme pomáhat. Pro více informací klikněte zde

3 jedinečné kurzy 

 

  • Šperky a náramek z minerálů - a poslední středu v měsíci květnu 29.5. se budeme věnovat minerálům a naučíme vás, jak navléct a správně zauzlovat náramek a protože to bude rychle za námi, bude možnost se naučit vyrobit si vlastní jednoduché náušnice z minerálů a jemný náhrdelník. Začínáme v 16h. Pro bližší informace klikněte zde.

28

 

Těšíme se zase na všechny ty krásnosti, které si z Frídy odnesete. Praktické informace ke kurzům a jak se přihlásit najdete zde.