Momentálně doplňujeme eshop novými produkty a upravujeme hlavní kategorie. Omlouváme se za chaos, nakupovat můžete, eshop běží. Pokud byste potřebovali pomoc, ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Doprava a Platba

Doprava

 

Česká pošta Balík do ruky

Zásilka Vám bude doručena na Vaši adresu Českou poštou. Standartní doba doručení je 3 - 5 pracovních dní od odeslání. My expedujeme balíčky vždy do 24h od přijetí objednávky. Tento působ dopravy je zpoplatněn částkou 139 Kč vč. balného. Při objednávce nad 2000 Kč (včetně) je doprava zdarma.

 

Česká pošta Balík na poštu

Zásilka Vám bude doručena na Vámi zvolenou adresu pobočky České pošty, kde bude zásilka čekat na vyzvednutí. Standartní doba doručení je 3 - 5 pracovních dní od odeslání. My expedujeme balíčky vždy do 24h od přijetí objednávky. Tento působ dopravy je zpoplatněn částkou 129 Kč vč. balného. Při objednávce nad 2000 Kč (včetně) je doprava zdarma.

 

Zásilkovna

Objednávka Vám bude doručena na Vámi zvolenou adresu pobočky Zásilkovny, kde bude zásilka čekat na vyzvednutí. Standartní doba doručení je 2 - 4 dny od odeslání.  My expedujeme balíčky vždy do 24h od přijetí objednávky. Tento působ dopravy je dle našich zkušeností nejrychlejší a je zpoplatněn částkou 90 Kč vč. balného. Při objednávce nad 2000 Kč (včetně) je doprava zdarma.

 

PPL

Objednávka Vám bude doručena společností PPL na Vaši adresu. Standartní doba doručení je 3 - 5 pracovních dní od odeslání. My expedujeme balíčky vždy do 24h od přijetí objednávky. Tento působ dopravy je zpoplatněn částkou 129 Kč vč. balného. Při objednávce nad 2000 Kč (včetně) je doprava zdarma.

 

Osobní vyzvednutí 

Objednávku si můžete vyzvednout zdarma v prodejně Tvořivá Frída na adrese Svárov 325, Vsetín, 755 01. V prodejně je možné platit kartou, hotově, nebo uplatnit dárkový poukaz, který je možné zakoupit v prodejně v hodnotách 200Kč, 500Kč a 1000Kč.

 

 

Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt -  platební brána

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

 Platba dobírkou

Platba dopravci při převzetí zboží. Služba je zpoplatněna a přičte se k ceně dopravy.