Doprava a Platba

Doprava

 

 

 

Balíkovna

Objednávka Vám bude doručena na Vámi zvolenou pobočku Balíkovny. Běžná doba doručení je 1 - 3 dny. My expedujeme balíčky vždy do 24h od přijetí objednávky. Tento působ dopravy je dle našich zkušeností nejrychlejší a je zpoplatněn částkou 80 Kč vč. balného. Při objednávce nad 2000 Kč (včetně) je doprava zdarma.

 

Balíkovna na adresu

Objednávka Vám bude doručena na Vámi napsanou adresu. Běžná doba doručení je 1 - 3 dny. My expedujeme balíčky vždy do 24h od přijetí objednávky. Tento působ dopravy je zpoplatněn částkou 129 Kč vč. balného.

 

Zásilkovna

Objednávka Vám bude doručena na Vámi zvolenou adresu pobočky Zásilkovny, kde bude zásilka čekat na vyzvednutí. Standartní doba doručení je 2 - 4 dny od odeslání. My expedujeme balíčky vždy do 24h od přijetí objednávky. Tento působ dopravy je zpoplatněn částkou 90 Kč vč. balného. Při objednávce nad 2000 Kč (včetně) je doprava zdarma.

 

PPL

Objednávka Vám bude doručena společností PPL na Vaši adresu. Standartní doba doručení je 3 - 5 pracovních dní od odeslání. My expedujeme balíčky vždy do 24h od přijetí objednávky. Tento působ dopravy je zpoplatněn částkou 149 Kč vč. balného.

 

Osobní vyzvednutí 

Objednávku si můžete vyzvednout zdarma v prodejně Bižuterie Tvořivá Frída na adrese Svárov 325, Vsetín, 755 01. V prodejně je možné platit kartou, hotově, nebo uplatnit dárkový poukaz, který je možné zakoupit také v prodejně.

 

 

Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Při platbě převodem prosíme o úhradu celkové částky na účet Tvořivé Frídy číslo 1410946039/3030, variabilní symbol je číslo objednávky.

 

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Při platbě převodem prosíme o úhradu celkové částky na účet Tvořivé Frídy číslo 1410946039/3030, variabilní symbol je číslo objednávky.

Kontakt -  platební brána

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

 Platba dobírkou

Platba dopravci při převzetí zboží. Služba je zpoplatněna a přičte se k ceně dopravy.