Prodejna Vsetín

Prodejna Bižuterie Tvořivá Frída

 

Naši kamennou prodejnu najdete v centru Vsetína, na ulici Svárov 325. Jsme hned vedle prodejny obuvi Baťa. Máme otevřeno každý všední den a v sobotu dopoledne. 

1_1

 

V prodejně vás ohromí u vstupu velký výběr stuh. Snažíme se stále paletu barev a odstínů rozšiřovat, protože jich není nikdy dost. Stuhy jsou pro nás důležité, protože se stále zabýváme výrobou doplňků ke krojům. Naše stuhy jsou ceněné hlavně pro vysokou kvalitu a stálost barev.

Proč máme stuhy v bižuterii? Víme, není to obvyklé, ale stuhy jsou pro výrobu bižuterie velmi důležité a často využívané, např. u čelenek a sponek. 

4_1

 

Hned u pultu vás zdrží široký výběr polodrahokamů a drahokamů. Je to pastva pro oči i pro duši. Všechny minerály máme provrtané a jsou připravené na výrobu šperků.

Přejete si náramek podle svého výběru? Změříme vám zápěstí, dostanete formu a můžete si poskládat kuličky tak, jak se vám líbí. A rozhodnete se, jestli si kamínky odnesete a budete pracovat doma, nebo si budete přát, abychom náramek navlékli my. Většinou pracujeme na počkání, složitější zakázky do druhého dne.

6_1

 

Máte dnes náladu se kochat, nebo máte jen chvilku času a potřebujete dárek? Pojďte dále do našeho malého obchůdku. Přímo před vámi najdete skutečné poklady. Náramky, náhrdelníky, čelenky, sponky a mnoho dalších krásností.

Všechno je naše práce, můžete se tedy spolehnout na kvalitu a také umíme naši bižuterii upravit podle potřeby, nebo ji v případě potřeby i opravit. 

14_1

 

Po stěnách visí obrazy s rozmanitým výběrem broží. Brože nevyrábíme, nemáme k tomu ani potřebné vybavení a není v našich možnostech v prodejně odlévat kovy. :-)

Ale o to více pečlivě vybíráme výrobce, od kterých brože nakupujeme. A brože máme opravdu po jednom kuse. Záleží nám na rozmanitosti a proto brože na našem eshopu najdete ve velmi omezeném množství, stojí za to nás navštívit osobně. 

5_1

 

V zadní časti prodejny zaplesá srdce hlavně těm, kteří sami bižuterii vyrábí. Najdete totiž u nás i velký výběr bižuterních komponentů.

Máme komponenty na výrobu náušnic, zapínání a návlekový materiál na náhrdelníky i náramky, najdete u nás i krásné skleněné korálky a japonský rokajl. Jako jediní nabízíme i komponenty pro výrobu vlasové bižuterie. Základy na čelenky a všemožné druhy sponek k dozdobení. 

12_1

 

A na samém konci obchůdku na vás čeká největší výběr květů v celé Evropě. Jsme hlavní výrobci folklórních čelenek a doplňků a najdete u nás i ty nejkrásnější květinové čelenky. Proto dovážíme velmi pestrý výběr květů, o který se s vámi rádi dělíme.

V prodejně probíhají i pravidelné kurzy, na kterých vás učíme, jak bižuterii vyrábět.

10_1

 

Děkujeme za každou milou návštěvu našeho obchůdku, jsme velmi rádi, že se s vámi můžeme dělit o naše radosti a dělat svět krásnějším.

 

Bižuterie Tvořivá Frída