Momentálně doplňujeme eshop novými produkty a upravujeme hlavní kategorie. Omlouváme se za chaos, nakupovat můžete, eshop běží. Pokud byste potřebovali pomoc, ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Prodejna Vsetín

Prodejna Bižuterie Tvořivá Frída

 

Naši kamennou prodejnu najdete v centru Vsetína, na ulici Svárov 325. Jsme hned vedle prodejny obuvi Baťa. Máme otevřeno každý všední den a v sobotu dopoledne. 

1_1

 

V prodejně vás ohromí u vstupu velký výběr stuh. Snažíme se stále paletu barev a odstínů rozšiřovat, protože jich není nikdy dost. Stuhy jsou pro nás důležité, protože se stále zabýváme výrobou doplňků ke krojům. Naše stuhy jsou ceněné hlavně pro vysokou kvalitu a stálost barev.

Proč máme stuhy v bižuterii? Víme, není to obvyklé, ale stuhy jsou pro výrobu bižuterie velmi důležité a často využívané, např. u čelenek a sponek. 

4_1

 

Hned u pultu vás zdrží široký výběr polodrahokamů a drahokamů. Je to pastva pro oči i pro duši. Všechny minerály máme provrtané a jsou připravené na výrobu šperků.

Přejete si náramek podle svého výběru? Změříme vám zápěstí, dostanete formu a můžete si poskládat kuličky tak, jak se vám líbí. A rozhodnete se, jestli si kamínky odnesete a budete pracovat doma, nebo si budete přát, abychom náramek navlékli my. Většinou pracujeme na počkání, složitější zakázky do druhého dne.

6_1

 

Máte dnes náladu se kochat, nebo máte jen chvilku času a potřebujete dárek? Pojďte dále do našeho malého obchůdku. Přímo před vámi najdete skutečné poklady. Náramky, náhrdelníky, čelenky, sponky a mnoho dalších krásností.

Všechno je naše práce, můžete se tedy spolehnout na kvalitu a také umíme naši bižuterii upravit podle potřeby, nebo ji v případě potřeby i opravit. 

14_1

 

Po stěnách visí obrazy s rozmanitým výběrem broží. Brože nevyrábíme, nemáme k tomu ani potřebné vybavení a není v našich možnostech v prodejně odlévat kovy. :-)

Ale o to více pečlivě vybíráme výrobce, od kterých brože nakupujeme. A brože máme opravdu po jednom kuse. Záleží nám na rozmanitosti a proto brože na našem eshopu najdete ve velmi omezeném množství, stojí za to nás navštívit osobně. 

5_1

 

V zadní časti prodejny zaplesá srdce hlavně těm, kteří sami bižuterii vyrábí. Najdete totiž u nás i velký výběr bižuterních komponentů.

Máme komponenty na výrobu náušnic, zapínání a návlekový materiál na náhrdelníky i náramky, najdete u nás i krásné skleněné korálky a japonský rokajl. Jako jediní nabízíme i komponenty pro výrobu vlasové bižuterie. Základy na čelenky a všemožné druhy sponek k dozdobení. 

12_1

 

A na samém konci obchůdku na vás čeká největší výběr květů v celé Evropě. Jsme hlavní výrobci folklórních čelenek a doplňků a najdete u nás i ty nejkrásnější květinové čelenky. Proto dovážíme velmi pestrý výběr květů, o který se s vámi rádi dělíme.

V prodejně probíhají i pravidelné kurzy, na kterých vás učíme, jak bižuterii vyrábět.

10_1

 

Děkujeme za každou milou návštěvu našeho obchůdku, jsme velmi rádi, že se s vámi můžeme dělit o naše radosti a dělat svět krásnějším.

 

Bižuterie Tvořivá Frída