Momentálně doplňujeme eshop novými produkty a upravujeme hlavní kategorie. Omlouváme se za chaos, nakupovat můžete, eshop běží. Pokud byste potřebovali pomoc, ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Informace ke kurzům

Důležité informace ke všem kurzům ve Frídě

 

  • Všechny kurzy probíhají vždy v prodejně bižuterie Tvořivá Frída na adrese Svárov 325, Vsetín. Jsme v centru, hned vedle prodejny Baťa.

 

  • Kurzy probíhají každou sobotu v čase od 9h do 11h. Není potřeba chodit dřív, stačí na tu 9h, odložíte si věci a začínáme.

 

  • Na každý kurz je potřeba se přihlásit předem, počet míst máme totiž omezený. Přihlásit se můžete přímo u nás v prodejně, nebo nám zavolejte do prodejny na číslo +420 703 642 431 a najdete nás také na FB a IG, kde se můžete přihlásit přes zprávy.

 

  • Cena za jedno místo na kurzu je 100 Kč, doprovod dětí je na kurzu zdarma, pokud jen pomáhá dítěti s jeho tvorbou a netvoří si něco vlastního. Dále se k ceně za kurz na konci připočítá použitý materiál a komponenty, které si u nás vyberete. Vybírat můžete ze širokého sortimentu naší prodejny, ceny jsou u všeho uvedeny a tak můžete svým výběrem ovlivnit konečnou cenu kurzu.

 

  • Vše potřebné ke kurzu bude u nás připraveno, takže stačí přijít s dobrou náladou. Není možné nosit si vlastní komponenty a materiál a s tím u nás pracovat.

 

  • Praktický tip: kurz trvá většinou celé dvě hodiny a  je potřeba myslet na to, že u nás není možné odskočit si na WC z důvodu úředních nařízení. Takže vyčůrat předem. :-)