Momentálně doplňujeme eshop novými produkty a upravujeme hlavní kategorie. Omlouváme se za chaos, nakupovat můžete, eshop běží. Pokud byste potřebovali pomoc, ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Růže 011 fialkovo růžová

Neohodnoceno

Průměr květu je 4,5 cm

 

 

 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Kód: R011FR
17 Kč
Růže 011 fialkovo růžová
Neohodnoceno

Vzhled květu a jeho využití

 • Květ růže je tradičně mezi velmi oblíbenými květy. Je pečlivě vyrobený z jemné příjemné látky.

 

 • Růže je často volený květ do květinových čelenek. Nebo stačí dva, tři květy na gumičku a máte hotový nepřehlédnutelný květinový doplněk za 3 minuty práce. Čelence nebo květinovém věnečku dodává jemnost a romantiku. Pokud Vás nebo vaše dítě čelenka tlačí, doporučujeme květinový věneček, který se zaváže kolem hlavy, perfektně drží a netlačí.
   
           Tipy pro uvázání věnečku                                             
   
 • Ať už si květy dáte na brož, sponu, nebo třeba na gumičku, vždy si vyrobíte originální doplněk na různé slavnosti, oslavy, nebo na procházku po městě. 

Materiál

 • Květ je látkový, ze spodní strany má 3 mm krátkou plastovou stopečku, která se dá v případě potřeby odstřihnout, ale je důležité zachovat aspoň 1 mm, jinak by se mohl květ rozpadnout. Pokud se tak stane, jde květ snadno vrstvu po vrstvě slepit. 
   
 • Při vyrábění květinových šperků používáme tavnou pistoli.
                

  Tipy pro práci s tavnou pistolí

 

Péče

 • Aby si květy udržely co nejdéle původní barvy, nesmí přijít do styku s vodou a být vystaveny dlouhou dobu na přímém slunci, jinak by barva mohla vyblednout.
   
 • Doporučujeme výrobky z umělých květů uchovávat v suchu, temnu, při běžných pokojových teplotách. Ideálně v krabici, aby se na ně neprášilo. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: