Momentálně doplňujeme eshop novými produkty a upravujeme hlavní kategorie. Omlouváme se za chaos, nakupovat můžete, eshop běží. Pokud byste potřebovali pomoc, ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Kopretina 005 smetanová

Neohodnoceno

Průměr květu je 4,5 cm

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Kód: KO005S
8 Kč 8 Kč / 1 ks
Kopretina 005 smetanová
Neohodnoceno

Vzhled květu a jeho využití

 • Květ kopretiny je plochý květ, je vhodný i do jemných vlasů, protože krásně přilehne k hlavě.
   
 • Květinová čelenka má s květy kopretiny luční nádech a díky své menší velikosti se hodí i pro malé děti. Pokud Vás nebo vaše dítě čelenka tlačí, doporučujeme květinový věneček, který se zaváže kolem hlavy, perfektně drží a netlačí.
   

                                                      Tipy pro uvázání věnečku

 

 • Ať už si květy dáte na brož, sponu, nebo třeba na náušnice, vždy si vyrobíte originální doplněk na různé slavnosti, oslavy, nebo na procházku po městě.

 

Materiál

 • Květ je látkový, ze spodní strany má 3 mm krátkou plastovou stopečku. V případě potřeby je možné stopku uštípnout, avšak je nutné zachovat alespoň 1 mm, aby se kvítek nerozpadl. Pokud se tak stane, stačí jednotlivé vrstvy květu slepit k sobě (tavnou pistolí/lepidlem) a květ bude zase celý.
   
 • Při vyrábění květinových šperků používáme tavnou pistoli.
                

Tipy pro práci s tavnou pistolí

 


 

Péče

 • Aby si květy udržely co nejdéle původní barvy, nesmí přijít do styku s vodou a být vystaveny dlouhou dobu na přímém slunci, jinak by barva mohla vyblednout.
   
 • Doporučujeme výrobky z umělých květů uchovávat v suchu, temnu, při běžných pokojových teplotách. Ideálně v krabici, aby se na ně neprášilo. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: