Aktuálně je eshop uzavřen. Stěhujeme prodejnu na novou adresu a eshop bude v provozu opět od 15.6.2022. Děkujeme za pochopení, Vaše Tvořivá Frída

Stěhování Frídy z Brna do Beskyd

Ano, je to tak. Frída se stěhuje :-)

 

Tvořivá Frída se otevřela na Pekařské 40 v Brně 28. října v roce 2019 a prožila tu krásné 2 roky a 214 dní

 

 

Budeme otevření do soboty 30. dubna do 18h.

 

Zakázky budeme přijímat do 15. dubna, tak prosíme všechny nevěsty a krojované holky, přijďte co nejdříve, ať vše stihneme.

 

Celý květen si necháme čas na balení prodejny a stěhování na nové místo. Proto v květnu budeme mít zavřenou jak prodejnu, tak i eshop a objednávky z eshopu budeme vyřizovat od 15. června.

 

 

Stěhujeme se do Beskyd!

 

Nově nás najdete v beskydském městečku Halenkov, kousíček od Velkých Karlovic a kousek od Vsetína. Přesnou adresu Vám zveřejníme hned, jakmile nachystáme novou prodejnu a opět otevřeme. Což plánujeme na červenec, abychom se tam mohli zase setkat hned o prázdninách, kdy můžete návštěvu u nás spojit s krásnou dovolenou v beskydské přírodě.

 

 

Na co se můžete těšit?

 

Otevřeme prodejnu tak, jak ji znáte z Brna a součástí prodejny bude i ateliér, kde Vám budeme opět vyrábět krásnosti zakázkově. Novou prodejnu otevřeme 15. července v Halenkově u Velkých Karlovic. Dále budeme připravovat tvořivou kavárnu, abyste se mohli zastavit na delší chvilku a vychutnat si kávičku a jiné dobroty a taky si něco vyrobit, když bude chuť.

 

 

A workshopy?

 

Workshopy posuneme na novou úroveň. Užijeme si více času, zábavy a zážitků. Budeme v nádherné beskydské přírodě, kam jezdí spousta lidí na dovolenou. A my chceme do té přírody přinést i naše tvoření a tak si po výšlapech a lyžování můžete za námi přijít užít pěkné odpoledne u řemesel a jemné ruční práce. Můžete se těšit na první zážitkové workshopy už toto léto. :-)

 

 

 

 

 

 

Tvořivá Frída nejvyšší kvalita

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení