Stěhování Frídy z Brna do Beskyd

Ano, je to tak. Frída se stěhuje :-)

 

Tvořivá Frída se otevřela na Pekařské 40 v Brně 28. října v roce 2019 a prožila tu krásné 2 roky a 214 dní

 

 

Budeme otevření do soboty 30. dubna do 18h.

 

Zakázky budeme přijímat do 15. dubna, tak prosíme všechny nevěsty a krojované holky, přijďte co nejdříve, ať vše stihneme.

 

Celý květen si necháme čas na balení prodejny a stěhování na nové místo. Proto v květnu budeme mít zavřenou jak prodejnu, tak i eshop a objednávky z eshopu budeme vyřizovat od 15. června.

 

 

Stěhujeme se do Beskyd!

 

Nově nás najdete v beskydském městečku Halenkov, kousíček od Velkých Karlovic a kousek od Vsetína. Přesnou adresu Vám zveřejníme hned, jakmile nachystáme novou prodejnu a opět otevřeme. Což plánujeme na červenec, abychom se tam mohli zase setkat hned o prázdninách, kdy můžete návštěvu u nás spojit s krásnou dovolenou v beskydské přírodě.

 

 

Na co se můžete těšit?

 

Otevřeme prodejnu tak, jak ji znáte z Brna a součástí prodejny bude i ateliér, kde Vám budeme opět vyrábět krásnosti zakázkově. Novou prodejnu otevřeme 15. července v Halenkově u Velkých Karlovic. Dále budeme připravovat tvořivou kavárnu, abyste se mohli zastavit na delší chvilku a vychutnat si kávičku a jiné dobroty a taky si něco vyrobit, když bude chuť.

 

 

A workshopy?

 

Workshopy posuneme na novou úroveň. Užijeme si více času, zábavy a zážitků. Budeme v nádherné beskydské přírodě, kam jezdí spousta lidí na dovolenou. A my chceme do té přírody přinést i naše tvoření a tak si po výšlapech a lyžování můžete za námi přijít užít pěkné odpoledne u řemesel a jemné ruční práce. Můžete se těšit na první zážitkové workshopy už toto léto. :-)

 

 

 

 

 

 

Tvořivá Frída nejvyšší kvalita