Workshopy v září 2021

 

Prázdniny jsou za námi a workshopy v Tvořivé Frídě jsou zpět!! :)

 

Níže uvidíte rozpis workshopů, na které se můžete přihlašovat přes mail info@tvorivafrida.cz, nebo telefonicky na čísle +420 703 642 431, můžete nám i napsat zprávu na našich Facebookových i Instagramových stránkách a nebo se stavte u nás v obchůdku, kde všechny workshopy probíhají a rezervujte si termín osobně. 

 

Pod rozpisem najdete ke každému workshopu více informací. Pokud by Vás dále cokoliv zajímalo, ozvěte se nám, vše Vám rádi vysvětlíme.

 

 

Květinová bižuterie_1

 

 

 

Podzimní věnec

 

  • Prázdniny jsou za nám a podzim se pomalu blíží. A my se pomalu ladíme do podzimních tónů. Vše k výrobě podzimního věnce najdete u nás. Nebo chcete oživit ten, který máte už doma? Můžete ho přinést a s naší pomocí, novými květy a přírodninami mu dát nový vzhled.  

 

IMG_20210830_170405

 

 

Boho závěs na větvi

 

  • Máte doma na zdi místo a chtělo by to něco Boho? Přijďte si k nám vyrobit Boho závěs. Přírodniny, krajky, stužky, bambulky, peří... Prostě Boho.

 

IMG_20210830_170605 (5)

 

 

Květinová čelenka

 

  • Tento workshop u nás nesmí chybět žádný měsíc. Máme největší výběr květinových čelenek z celé Evropy a navíc každou z nich jsme vyráběli přímo ve Frídě Hand Made. Takže Vás umíme naučit drátovat čelenku, lepit, tvarovat, cokoliv si budete přát. Na místě se necháte inspirovat, nebo už si přinesete vlastní představu v podobě fotky. Už se těšíte? :) 

 

Návrh bez názvu (5)

 

  

 

Dětské tvoření

 

  • Dětské tvoření je workshop věnovaný dětem od 4 let. Děti si v prodejně vyberou, co by si rády vyrobily a když to maminka schválí, pustíme se do toho. Děti vymýšlí, jak to chtějí a my už jim pomáháme lepit a skládat, aby vše drželo. :-) Děti budou vybírat z kytinek, bambulek, čelenek, gumiček, sponek, korálků... Počítejte s tím, že se ta malá očička rozzáří a strávíme spolu minimálně hodinku až dvě plných fantazie.

 

Carolina

 

 

Květinový závěs kruh

 

  • Vyrobíme spolu moc pěknou dekoraci do dámského pokoje. Nebo to dokážete propašovat i přes chlapa do ložnice? :-) Muži většinou hledají světlo, nebo k čemu to vlastně je. My, ženy, to prostě potřebujeme, protože to vypadá krásně.

 

 IMG_20210830_170847

 

 

Lesní girlanda 

  • Další stylová dekorace. Budeme ladit do přírodnin a podzimních barev. Kam ji umístíte? Dveře, okno, zábradlí, zeď nad stolem, nad postelí....? 

 

IMG_20210830_170320 (2)

 

 

 

Mašle, mašličky

 

  • Umět ušít nebo uvázat mašli se vždycky hodí. Ať už ji dáte potom na sponky, gumičku, nebo krásně ozdobíte zabalený dárek. A co zkusit ušít motýlka? To budete koukat, co dovedete.

 

IMG_20210830_174224

 

 

 

Indiánský lapač snů

 

  • Nemáte ještě doma lapač snů, protože jste nenašli ten Váš, ideální? Přijďte si ho k nám vyrobit. Máme kruhy, bavlnky, stuhy, krajky, bambulky, peříčka, korálky, vše, co budete potřebovat. A hlavně, budeme tu my a všechno Vás naučíme.

 

IMG_20210830_170532