Eshop právě upravujeme, omlouváme se za mírný chaos v kategoriích. Brzy bude opět vše v pořádku.

Workshopy v lednu 2022

Workshopy v lednu

Po vánoční pauze nás čeká v lednu 12 krásných workshopů. Ke každému workshopu najdete pod rozpisy krátké info, přihlašovat se můžete přes email Info@tvorivafrida.cz nebo nám můžete zavolat, napsat na číslo +420 703 642 431. Workshopy probíhají přímo v prodejně Tvořivá Frída na Pekařské 40 v Brně v pondělí, středu od 16h a v sobotu od 10h. Cena je vždy 100 Kč na osobu + cena komponentů a materiálu, který si u nás vyberete. 

 

2_2

 

3_1

 

Lapač snů

středa 5.1. v 16h a sobota 22.1. v 10h

 

Vyberete si u nás velikost kruhu, který se naučíte vyplétat základním výpletem. Poté si vyberete stuhy, krajky, provázky, peříčka, korálky a další ozdůbky, kterými si svůj lapač krásně nazdobíte. Přesně podle Vašeho vkusu, máme na výběr obrovskou paletu barev a doplňků. Pokud si přinesete obrázek, fotku, nebo nějakou představu o barvách lapače a stylu, budete to mít o moc lehčí při tvoření. :-) Průměrná délka workshopu jsou 2h a průměrná výsledná cena komponentů na lapač bývá cca 500 Kč.

 

Dětský workshop

sobota 8.1. v 10h a 29.1. v 10h

Dětem jsme vyhradili samostatný workshop, který nemá žádné určené téma, protože se nám nejvíce osvědčilo děti nijak nelimitovat v jejich fantazii a nechat je si vytvořit, co chtějí. Od čelenek, přes gumičky, po sponky z květů, bambulek, ... Mají tu velký výběr a potom už je jen na rodiči, jaký má rozpočet. :-) My pomáháme vše seskládat a správně nalepit, nebo přidělat, aby vše drželo jak má. Průměrná délka workshopu bývá 1-2h a cena materiálu velmi záleží na výběru toho, co se rozhodne dítko vytvářet.

 

Svatební doplňky

pondělí 10.1. v 16h

Svatební workshop pro nevěsty a družičky, maminky, kamarádky, prostě pro kohokoliv, kdo se chystá na svatbu. Vyrobit si můžete čelenku, náramek, věneček, kytičku do klopy pro ženicha,.... Nebo se můžete i naučit ušít motýlka. Ideální je, když už přijdete s rozmyšlenou představou toho, co si chcete odnést, ale nutné to není, pomůžeme Vám to pěkně seskládat. Průměrná délka workshopu bývá 1-2h a konečná cena za materiál bývá velmi různá podle toho, co se rozhodnete tvořit.

 

Květinová gumička

středa 12.1. v 16h

Menší jednodušší workshop zaměřený přímo na výrobu gumičky. Naučíte se skládat květy k sobě, upravovat je tak, aby si sedly a odnesete si gumičku do vlasů, kterou můžete nosit i na ruce jako náramek. Průměrná délka workshopu bývá 30-60 minut a obvyklá cena materiálu se pohybuje většinou kolem 100-150 Kč.

 

Květinová čelenka

sobota 15.1. v 10h a v pondělí 24.1. v 16h

Již 3. rokem Vás učíme si vyrobit květinovou čelenku přesně ve Vašem stylu. Na výběr budete mít z více než 700 barev a druhů květů ve všech možných velikostech. Takže se workshop prakticky dělí na část, kdy vybíráte květy a ladíte barvy a na část, kdy Vás učíme vše správně slepit nebo sdrátovat tak, aby vše drželo. Průměrná délka workshopu bývá 2h a cena komponentů se pohybuje od 100 kč do 500 kč, záleží na výběru květů.

 

Organizér na sponky a čelenky

pondělí 17.1. v 16h

 

Máme tu opakování tohoto čistě praktického workshopu, který vznikl hlavně z potřeby vnést do všech těch sponeček a čelenek řád. Budeme pracovat s jehlou a nití, nebude to nic složitého, ale tento workshop není vhodný pro malé děti. Naučíte se ušít mašli jednoduchou i dvojitou a pracovat se stuhami. Průměrná délka workshopu bývá 1h a cena za materiál bývá velmi příjemná, většinou se vlezete do 100 Kč.

 

Květinová spona

středa 19.1. v 16h

Další z nenáročných workshopů zaměřených na práci s květy. Vyberete si druh spony, který Vám bude nejvíce vyhovovat a dále květy, kterými si ji budete chtít ozdobit. Poté už Vás budeme jen učit vše umístit a upevnit tak, aby vydržela všechno :-) Průměrná délka workshopu bývá 30-60 minut a obvyklá cena materiálu se pohybuje většinou kolem 100-150 Kč.

 

Květinová brož

středa 26.1. v 16h

Třetí nenáročný workshop zaměřený na práci s květy. Na brožový komponent si vyberete květy a potom už Vás budeme jen učit vše umístit a upevnit tak, aby vše pěkně sedlo k sobě a drželo jak má. Průměrná délka workshopu bývá 30-60 minut a obvyklá cena materiálu se pohybuje většinou kolem 100-150 Kč.

 

Květinová koruna

pondělí 31.1. v 16h

 Workshop zaměřený na výrobu květinové koruny je ideální pro zkušenější tvořilky, které znají práci s tavnou pistolí a mají za sebou už nějaké zkušenosti s tvorbou květinových doplňků. Budeme pracovat s většími květy, naučíte se je správně umístit tak, aby vypadaly krásně, pořádně je upevnit a opravovat i chyby. Tento workshop zvládne i začátečník, ale určitě není vhodný pro malé děti. Celým procesem Vás provedeme, takže na konci si vždy odnesete krásný výrobek. Průměrná délka workshopu je cca 2h  a cena komponentů se pohybuje většinou okolo 600 Kč.

 

Cena u každého workshopu je vždy 100 Kč na osobu plus cena komponentů, které si u nás vyberete k tvoření. Workshop se koná už od jednoho člověka, maximální kapacita jednoho workshopu jsou 4 osoby. Pokud jste větší skupinka, ozvěte se nám, po domluvě děláme workshopy i pro větší počet lidí. Na každý workshop je potřeba se předem přihlásit, stačí nás jakýmkoliv způsobem kontaktovat a my Vám dáme vědět, jestli Vaše rezervace platí, jestli je na daný termín volné místo. Předem se nic neplatí, až na konci workshopu vše sečteme a platit můžete hotově, kartou nebo i dárkovým poukazem z naší prodejny. :-)