Eshop právě upravujeme, omlouváme se za mírný chaos v kategoriích. Brzy bude opět vše v pořádku.

Workshopy v květnu 2021

2_1

 

 

 

V květnu pro Vás chystáme 6 krásných workshopů. 

 

Tvoření pro děti

 

  • Dětské tvoření je workshop věnovaný dětem od 4 let. Děti si v prodejně vyberou, co by si rády vyrobily a když to maminka schválí, pustíme se do toho. Děti vymýšlí, jak to chtějí a my už jim pomáháme lepit a skládat, aby vše drželo. :-)

 

Carolina

 

 

Svatební doplňky

 

  • Chystáte svatbu a chcete si některé doplňky vyrobit sama? Nebo s družičkami? (Pokud máte větší počet družiček, napište, uděláme workshop mimo harmonogram jen pro Vás a Vaše družičky)
  • Na svatebním workshopu si můžete vyrobit svatební květinovou čelenku, náramek, naučíte se vázat vývazky a ušít svatebního motýla. Co vše zvládnete a budete chtít tvořit je jen na Vás. Cena je vždy 100 Kč za workshop plus všechny komponenty, které si sama vyberete. Takže budete mít výdaje plně pod kontrolou.

3H6A9166b

 

 

Kokedama

 

  • Kokedama je japonská metoda pěstování rostlin a v překladu znamená "Mechová koule". V Evropě se tato metoda těší stále větší oblibě. Na tomto workshopu budeme pracovat se živými květinami. Naučíte se jak míchat substrát, jak vytvořit kokedamu a jak se o ni dále starat. A zjistíte, že pěstovat kokedamy je mnohem snažší, než květiny v květináči. :-)

kokedama foto

 

 

Bytový věnec

 

  • Tento workshop je naše velká stálice. Pořád Vás baví zdobit si domov různými dekoracemi a když jsou navíc Vámi vyrobené, je to ještě větší radost. Najdete u nás různé typy korpusů a mnoho a mnoho květů, listů, stuh a dalších dekorací. Vy si vyberete, co se Vám líbí a my už Vás vedeme a učíme Vás, jak co nalepit, přidrátovat a navázat, podle toho, co si vyberete. Aby byl výsledek ohromující. :-) Máte doma starší věnec, který chcete předělat? Přineste ho s sebou, využijete ho jako základ a dáte mu nový vzhled. :-)

Návrh bez názvu (4)

 

 

Mašle a motýlek

 

  • Nebojíte se vzít do ruky jehlu a nit? Pak se neváhejte přihlásit na tento skvělý workshop. Je finančně nejméně nákladný, ale odnesete si nejen krásné mašle a motýlka pro pána, nebo kluka, ale hlavně si odnesete umění všechny ty krásné mašle ušít. A máte nevšední a originální dárky pro celou rodinu a přátele. :-)

92355887_2686281451646162_5889265912258756608_o

 

 

Květinová čelenka

 

  • Nejoblíbenější workshop Tvořivé Frídy. Máte možnost se naučit tvořit květinovou čelenku podle Vašeho vkusu. Bude romantická? Pořádná? Drobounká? Folklórní? Lesní? Jemná? Divoká? Pevná? Zavazovací? Půlvěneček? To už je jen na Vás. Vy si vyberete druh, květy, lístky, pestíky, stužky, krajky, .... :-) A my už se o Vás postaráme. Odnesete si svůj poklad. :-)

Návrh bez názvu (5)