Eshop právě upravujeme, omlouváme se za mírný chaos v kategoriích. Brzy bude opět vše v pořádku.

Workshopy v červenci 2021

workshopy v červenci

 

 

 

Tvoření pro děti

 

  • Dětské tvoření je workshop věnovaný dětem od 4 let. Děti si v prodejně vyberou, co by si rády vyrobily a když to maminka schválí, pustíme se do toho. Děti vymýšlí, jak to chtějí a my už jim pomáháme lepit a skládat, aby vše drželo. :-)

 

Carolina

 

 

Svatební doplňky

 

  • Chystáte svatbu a chcete si některé doplňky vyrobit sama? Nebo s družičkami? (Pokud máte větší počet družiček, napište, uděláme workshop mimo harmonogram jen pro Vás a Vaše družičky)
  • Na svatebním workshopu si můžete vyrobit svatební květinovou čelenku, náramek, naučíte se vázat vývazky a ušít svatebního motýla. Co vše zvládnete a budete chtít tvořit je jen na Vás. Cena je vždy 100 Kč za workshop plus všechny komponenty, které si sama vyberete. Takže budete mít výdaje plně pod kontrolou.

 

3H6A9166b

 

 

Miska pro kokedamu

 

  • Kokedama je japonská metoda pěstování rostlin a v překladu znamená "Mechová koule". Spousta z Vás už absolvovala náš workshop Kokadama, kde jste se naučili míchat substrát, balit kuličku do mechu a jak se o ni dál starat. Bylo mnoho přání naučit se naši betonovou misku pod kokedamu. Tento workshop budeme tedy pracovat s betonem, vyrobíte misku, necháte ji u nás měsíc tvrdnout a v srpnu se potkáme na další části workshopu, kde budeme misku brousit a barvit. 

 

kokedama foto

 

  

 

Mašle a motýlek

 

  • Nebojíte se vzít do ruky jehlu a nit? Pak se neváhejte přihlásit na tento skvělý workshop. Je finančně nejméně nákladný, ale odnesete si nejen krásné mašle a motýlka pro pána, nebo kluka, ale hlavně si odnesete umění všechny ty krásné mašle ušít. A máte nevšední a originální dárky pro celou rodinu a přátele. :-)

 

92355887_2686281451646162_5889265912258756608_o

 

 

Květinová čelenka

 

  • Nejoblíbenější workshop Tvořivé Frídy. Máte možnost se naučit tvořit květinovou čelenku podle Vašeho vkusu. Bude romantická? Pořádná? Drobounká? Folklórní? Lesní? Jemná? Divoká? Pevná? Zavazovací? Půlvěneček? To už je jen na Vás. Vy si vyberete druh, květy, lístky, pestíky, stužky, krajky, .... :-) A my už se o Vás postaráme. Odnesete si svůj poklad. :-)

 

 

Návrh bez názvu (5)

 

 

Shamballa náramek

 

  • Chcete se přijít naučit shamballa uzel? Nebo jen posedět a relaxovat u ruční práce? Oboje splní tento workshop. Je nenáročný, oddechový a užijeme si u něj spoustu zábavy z toho, jak si zamotáte hlavu. :-) Ale nebojte, my Vás z toho vymotáme a naučíme Vás, jak na něj. :-)

 

shamballa náramek