Momentálně doplňujeme eshop novými produkty - výrobky. Brzy se můžete těšit na novinky.

Věneček Letní noc

Neohodnoceno
  • velikost sedí dětem od 3 let a dospělým neomezeně. Věneček je zavazovací, takže se přizpůsobí velikosti každé hlavy, je možné ho spojit i gumičkou
  • je z měkkého drátu, jeho tvar snadno přizpůsobíte tvaru hlavy
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 2905
480 Kč 480 Kč / 1 ks
Věneček Letní noc
Neohodnoceno
1
2

Krojované holky a milovnice květů ve vlasech, máme pro vás parádní věneček nebo také mu říkáme zavazovací čelenka.

 

  • Má sladké růžové tóny prosvětlené bílými květy. Celý věneček je z měkkého drátu obaleného papírovou floristickou stužkou, takže se snadno přizpůsobí tvaru a velikosti hlavy. Můžete ho stočit a omotat kolem drdolu, nebo kolem ruky. A malé holčičky si ho vážou i kolem pasu k šatům.

 

  • Jeho největší výhoda je ta, že se uvazuje a tím pádem nikdy nikoho netlačí, ani ty, kteří na sobě nesnesou čelenku a nesjíždí, jako někomu sjíždí pružné čelenky na gumičce. Jakmile ho uvážete na velikost své hlavy, nemusíte ho pokaždé rozvazovat, nechte ho svázaný a můžete ho sundávat a dávat zpět na hlavu jako uzavřený věnec.

 

  • Věneček si dejte na hranici čela a vlasové linie a vzadu ho uvažte až dole v týlu, je to až na hranici hlavy a krku vzadu. Když věneček uvážete tímto způsobem, drží krásně a nesetřesete ho ani při tanci. Když věneček uvážete jen kolem temena hlavy, jak je zažité, snadno Vám spadne. Věneček nemusím být nutně uvazovací, můžeme ho spojit kulatou tmavou kloboukovou gumou a nasazování bude ještě jednodušší. Pokud se Vám to takto líbí více, napište nám to do poznámky k objednávce.

 

  • Pokud potřebujete více jak 3 kusy, počítejte s tím, že výroba nám zabere minimálně 2 dny.

 

  • Věneček uchovávejte v suchu a temnu, nenoste ho v dešti a nenechávejte ho za oknem na přímém slunci, po delší době by vybledly barvy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: