Momentálně doplňujeme eshop novými produkty a upravujeme hlavní kategorie. Omlouváme se za chaos, nakupovat můžete, eshop běží. Pokud byste potřebovali pomoc, ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Termíny kurzů v listopadu

Listopadové kurzy ve Frídě

Máme pro vás nachystané poslední letošní kurzy. V prosinci kurzy nebudou, proto jsou listopadová témata už ve vánočním duchu.

Tři termíny jsme věnovali dětem, budeme tvořit dvě krásné čelenky a v kurzu Originální sponky můžou projevit svou fantazii a vytvořit si sponky podle svého vkusu.

Další tři termíny jsou v duchu shamballa náramků, které jsou stále více oblíbené a víme, že je to důležitý kurz před Vánoci, protože se naučíte vyrábět moc pěkné dárky.

A pro listopad máme nachystané tři jedinečné kurzy. Adventní věnec je listopadová klasika, Drátovaný zvoneček je milá práce s drátkem a odnesete si kouzelnou vánoční dekoraci. A nakonec saténová baňka, srdce má z polystyrenu, takže se nerozbije a budeme ji potahovat saténovými stuhami dle vašeho výběru barev. Nakonec ušijeme mašli a ozdobíme kamínky. 

 

V roce 2024 začnou kurzy opět od února.

 

Termíny:

 Ve čtvrtek 2.11. začínáme v 17h s dětmi tvořit princeznovskou čelenku. Princezny si budou moci vybírat ze spousty komponentů, z několika druhů korunek a velkého množství barev. Kurz je vhodný pro děti od 4 let a maminky :)

V úterý 7.11., ve čtvrtek 23.11. a v úterý 28.11. vás budeme učit od 17h shamballa náramky, posuvný uzel a další uzlíky. Odnesete si vlastnoručně vyrobené náramky a hlavně umění je vytvářet. Skvělý kurz na výrobu milých vánočních dárků.

Ve čtvrtek 9.11. a ve čtvrtek 16.11. se od 17h budeme věnovat výrobě vlastní bižuterie. Jen z náročnějších kurzů na hlavu i na ruce, ale není se čeho bát, všichni i úplní začátečníci to vždy nakonec zvládnout a hrdě si odnáší domů vlastní náhrdelník, náramek i náušnice.

V úterý 14.11. budeme zase s dětmi a od 17h začínáme kurz vyrábění čelenky s parůžky. Čelenku s parůžky budeme mít danou a necháme na dětech a na maminkách, jak bude čelenka dál ozdobená. Máme k dispozici květy, mašličky a spoustu dalšího.

V sobotu 18.11. nás čeká poslední letošní dětský workshop. Začínáme už v 9h a dáme dětem úplnou volnost ve výběru ozdob na sponky, které si u nás vyberou. Maminky, zakousněte se do šály a zkuste to vydržet a neovlivňovat jejich tvorbu. Jsou to ty nejoriginálnější sponky, které existují. A samozřejmě si je odnesou domů. :)

V úterý 21.11. začíná v 17h kouzelný kurz drátování. Budeme drátovat zvoneček, který si potom odnesete domů. Naučíte se tak vyrábět krásné vánoční dekorace a využijete tento nový um i na Velikonoce, kdy si můžete sami odrátovat vyfouklé vajíčko. 

V sobotu 25.11. v 9h a ve středu 29.11. v 17h začínáme zdobit adventní věnce. Advent se blíží a je ten pravý čas nazdobit adventní věnec. Budete mít na výběr z více druhů korpusů a rozmanitých ozdob. Budou k dispozici i svíčky. 

Ve čtvrtek 30.11. začíná v 17h poslední letošní kurz a budeme vyrábět opravdovou lahůdku. Potáhneme baňku saténem, ušijeme mašli a dozdobíme kamínky. Bude to trochu náročné, ale výsledek bude stát za to. Baňka bude polystyrenová, takže kdyby upadla, nerozbije se. To by bolelo, když vám dá takovou práci. :)

 Těšíme se na všechny a dále najdete důležité informace pro všechny kurzy.

 

 info ke kurzům