Momentálně doplňujeme eshop novými produkty a upravujeme hlavní kategorie. Omlouváme se za chaos, nakupovat můžete, eshop běží. Pokud byste potřebovali pomoc, ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Kurzy ve Frídě v únoru a březnu

Máme tu nový rok a s ním přichází i nové kurzy.

 

Výjimečně začínáme poslední sobotou v únoru a to ze zdravotních důvodů. Proto vypisujeme termíny rovnou i na březen.

Nejvýraznější novinkou v letošním roce je, že budou kurzy pravidelně každou sobotu od 9h do 11h.

 

  • A začínáme v sobotu 24.2. kurzem Shamballa náramek. Budeme uzlíkovat, uzlíkovat a navlékat. Naučíme se i nové uzlíky pro ty, kdo už klasický shamballa uzel zná. Odnesete si všechny náramky, které sami vyrobíte. Začínáme v 9h. Pro bližší informace klikněte zde.

 1

  • První sobotu v březnu 2.3. budeme s dětmi navlékat dětský náramek a náhrdelník z korálků. Určitě se mrkněte na více informací zde.

 13

  • V sobotu 9. března nás čeká krásný kurz plný polodrahokamů. Budeme navlékat náramek a můžeme pokračovat i náhrdelníkem a k němu i náušnicemi. Ať se naučíte i základy výroby svých vlastních šperků. Pro bližší informace klikněte zde.

 26

  • 16.3. se v 9h sejdeme u kurzu Mašle, mašličky. Budeme šít z našich krásných stuh a krajek a potom je dáme na čelenku, nebo sponky a vytvoříme tak moc pěkné doplňky do vlasů. Pro více informací klikněte zde.

 16

  • Sobota 23.3. se ponese v duchu minimalismu. Budeme vás učit vyrábět si vlastní jemné šperky. Bližší informace zde.

 9

  • A poslední březnová sobota 30.3. už bude sváteční ve velikonočním duchu a my se budeme těšit na všechny děti a rodiče, kteří se přihlásí na kurz dětské vlasové bižuterie. Tento kurz je o dětské fantazii, splněných přání a velké trpělivosti a štědrosti rodičů. Určitě mrkněte na více informací zde.

3 jedinečné kurzy

 

Přihlašování je spuštěno, přečtěte si, prosím důležité informace ke všem kurzům, klikněte zde.