Kurzy ve Frídě v dubnu

Duben ve Frídě přináší 4 krásné workshopy

 

I v dubnu budou kurzy vždy v sobotu od 9h do 11h.

 

  • Šperky a náramek z minerálů - První sobotu v dubnu 6.4. věnujeme minerálům a naučíme vás. jak navléct a správně zauzlovat náramek a protože to bude rychle za námi, bude možnost se naučit vyrobit si vlastní jednoduché náušnice z minerálů a jemný náhrdelník. Začínáme v 9h. Pro bližší informace klikněte zde.

 26

  • Mašle, mašličky13.4. v 9h budou pro Vás nachystané jehly, nitě a stuhy. Budeme šít jednoduché i dvojité mašličky, dáme je na sponku i gumičku. Pro ty, kdo jednoduché mašle už umí, dejte nám to při přihlašování vědět a připravíme pro Vás pokročilejší program. Určitě se mrkněte na více informací zde.

 16

  • Květinová čelenka - V sobotu 20. dubna v 9h nás čeká krásný kurz plný květů. Každý si s naší podporou odnese vlastoručně vyrobenou květinovou čelenku. Kurz je vhodný pro děti i dospělé, od 10 let. Pro bližší informace klikněte zde.

 14

  • Dětský náramek a náhrdelník - A poslední sobotu v dubnu 27.4. se v 9h budeme těšit na děti už od 5 let a budeme s nimi navlékat korálky. Výběr necháme na dětech a s výrobou už budeme pomáhat. Taková oddychoffka a děti budou mít radost z nové sady šperků. Pro více informací klikněte zde.

 13

 

Těšíme se zase na všechny ty krásnosti, které si z Frídy odnesete. Praktické informace ke kurzům a jak se přihlásit najdete zde.