Kurzy ve Frídě v červenci

Červenec ve Frídě přináší 6 parádních workshopů

 

  • Saténové růže - První červencový kurz bude ve středu 10.7. a začínáme v 16h. Pro každého, kdo si chce vyrobit vlastní saténové růžičky jako ze střelnice. :-) Budete mít možnost si vybrat stuhy podle svého vkusu a pak už vám pomůžeme s výrobou.

 33

 

  • Shamballa náramek 15.7. v 16h začínáme s kurzem, kde vás naučíme uzlíkovat náramky. Barvu provázku a další komponenty si vyberete podle svého oka a pustíme se do toho. Určitě se mrkněte na více informací zde.

 1

 

  • Náramek z minerálů - Ve středu 24. června v 16h nás čeká krásný kurz, kde si navlečete náramek podle vašeho výběru polodrahokamů a kamínků. Pro bližší informace klikněte zde.

 28

 

  • Workshop na přání 26.7. v 16h máte možnost si vybrat, co se chcete naučit. Dejte nám to vědět při přihlašování a my se na Vás připravíme. Vybírat můžete z našeho seznamu kurzů.

Pirin 34 

 

  • Výroba vlastní bižuterie - V pátek 26. července v 16h nás čeká krásný kurz, kde se naučíte pracovat s kleštičkami, nýtky a dalšími bižuterními komponenty. Naučíte se vyrobit si náušnice, náhrdelník i náramek se zapínáním. Pro bližší informace klikněte zde.

11

 

 

  • A speciálně pro děti máme v sobotu 27.7. v 9h dětské korálkování. Budeme navlékat korálky, děti si odnesou náramky, náhrdelníky, cokoliv, co jim rodiče dovolí. :-) Pro více informací klikněte zde.

13

 

Těšíme se zase na všechny ty krásnosti, které si z Frídy odnesete. Praktické informace ke kurzům a jak se přihlásit najdete zde.